Družina RS Tučňáci Jičín


Zajímavé statistiky Navrcholu.cz

Obrázek ke článku Zajímavé statistiky Navrcholu.cz
3.12.2003 v 20:25 vložil ČIKO (upravená původní verze z 26.11.2003, 20:08)

Je tomu už více než měsíc, co se eviduje návštěvnost našich stránek do inovovaného systému Navrcholu.cz. Každý návštěvník se na statistiky návštěvnosti tučňákovských stránek může kdykoliv podívat přes odkaz v dolní časti naší Nástěnky (Statistiky návštěvnosti těchto stránek: navrcholu.cz). A není to nezajímavý pohled...

Tak například za listopad 2003 bylo zaznamenáno na naše stránky již 346 návštěv. Návštěvníci si zobrazili 2164 stránek a největší oblibě se těší Fotoalbum. Téměř 60 % návštěvníků nezůstalo pouze na úvodní Nástěnce (která sama o sobě poskytuje hodně informací) a zobrazí si i další stránky našeho webu. Stejně tak se dá ve statistikách vyčíst, z jakých vyhledávačů k nám návštěvníci přišli, kolik přibližně času na našich stránkách strávili nebo jaké prohlížeče webu používají. A taková perlička na závěr: V listopadu k nám zavítal někdo s norsky mluvícím browserem. Otázkou zůstává, kdo to asi byl. Jméno návštěvníka Navrcholu.cz opravdu neodhalí!:-)

Dodatek 3.1.2004: Od 1.1.2004 skončil ukázkový provoz kompletních služeb Navrcholu.cz, od tohoto data jsou statistiky poskytované zdarma omezeny pouze na některé vybrané. Nejdůležitější ukazatele fungují ale i v této odlehčené verzi a velice zajímavým zůstává např. seznam odkazujících stránek, podle kterého se dá vystopovat, přes které výrazy napsané do vyhledávačů se k nám návštěvníci dostali. Na toto (velice vtipné!) téma napíšu časem další článek.


Zobrazeno 2555x | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]