Družina RS Tučňáci Jičín


Kdo hledá, najde - nás!

12.2.2004 v 20:27 vložil ČIKO

Když chcete na Internetu něco najít, zadáte do webového vyhledávače slovo a on vám zobrazí seznam stránek, kde se ono heslo vyskytuje. Přinášíme vám výběr slov, podle kterých lidé vyhledávali, než se dostali na naše stránky.

Nejčastější slovo je samozřejmě tučňáci. Dají se u nás najít ale i jiná zvířata. Třeba tygr, sloni, myšičky, plameňáci nebo prostě ptáci.

Není nic zvláštního, že se na naše stránky dostal i někdo, kdo hledal skaut Jičín nebo táborový oheň. Statistiky nám ale prozrazují i mnohem veselejší výsledky hledání. Nejvtipnější na nich je to, že hledající na odkaz ve vyhledávači i kliknul a naše stránky si otevřel. Ten musel občas koukat! Největší překvápka jsou: módní přehlídka (vyhledávaná poměrně často:), intimní, Stalinův pomník, Lunetic, jaternice, atentát na Heidricha, kostra, snídaně v trávě nebo starej Brůna. A docela by mě zajímalo co hledal ten, kdo zadal hesla jako jen v ponožkách, děvčata nebo bitka.

Pokud chcete, aby se vám při vyhledávání na webu dařilo, doporučuji přečíst pár tipů na stránkách o úspěšném vyhledávání informací.

A závěrem ještě odkazy na pár fulltextových vyhledávačů: Google, Jyxo - hledání na českém webu, pokročilé vyhledávaní na Seznamu.


Zobrazeno 2829x | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]