Družina RS Tučňáci Jičín


foRUM

Výpis reakcí na článek Odpal tučňáka baseballovou pálkou!. (Zobrazit i ostatní příspěvky ve foRU)


ČIKO
28. 1. 2004 - 20:44
Komentuje článek Odpal tučňáka baseballovou pálkou!

poko: Diky za upozorneni, ja v tom chaos nemam, jen jsem zverejnoval odkazy pouze na to, o cem jsem vedel. CHaos nadelali aktivni odpalovaci, kteri si nasli jeste vykonejsiho tucnaka:) A mimochodem - na strance olympiady se pise "Soutěžní flash-hry: pro dlouhé odpaly, pro standardní odpaly." Odkaz na tu tisicovkovou tam neni a tak ted nevim, jak to budu resit - vsichni, kteri tu dalekonosnou verzi pouzili, by meli byt diskvalifikovani:) Ale mozna budu shovivavy a vytvorim pro ne specialni kategorii... Jedno vim jiste, Manduss s odpalem -56,3 m pujde pryc, to je jasnej error:))


bobo
28. 1. 2004 - 20:41
Komentuje článek Odpal tučňáka baseballovou pálkou!

jojo ten clovek ma asi pravdu - smrt podvodnikum. Clovek se snazi a ono nic, to bude tim, ze proste nemam silu mlatit do znamych


poko
28. 1. 2004 - 12:21
Komentuje článek Odpal tučňáka baseballovou pálkou!

chtěl bych tě upozornit že ve verzích toho odpalování máš tak trochu chaos...
ten odkaz na standarní je ok - odpaly cca 325m, pak je další - kolem 500m - to je ten tvůj odkaz na supertučnáka. ale ty screenshoty jsou očividně z něčeho jinýho - bych chtěl vidět jak na tý verzi na kterou odkazuješ někdo odpálí 1200 :-)
takže bych přidal ještě jeden odkaz...


ČIKO
20. 1. 2004 - 20:55
Komentuje článek Odpal tučňáka baseballovou pálkou!

Sice bych se měl učit, ale hecnul jsem se a UFO rekord jsem překonal! 323,4 m! (A hned jsem o tom napsal článek:-)foRUM bylo uzavřeno, nelze vkládat nové zprávy.


Tučňáci:
[eSchůzka]