Družina RS Tučňáci Jičín


foRUM

Výpis reakcí na článek Trikem proti komunismu. (Zobrazit i ostatní příspěvky ve foRU)


ČIKO
3. 5. 2006 - 9:45
Komentuje článek Trikem proti komunismu

Přepisuji vyjádření organizátorů projektu Trikem proti komunismu, zveřejněné na stránkách projektu:
V neděli 30. 4. 2006 v televizní debatě „Otázky Václava Moravce“ byla uveřejněna nepravdivá informace, která poškozuje dobré jméno a záměr projektu „Trikem proti komunismu“. Rádi bychom lživé obvinění pana Dolejše uvedli na pravou míru.
Jiří Dolejš znovu dokázal jak komunisté použitím lží a polopravd účelově manipulují informacemi, když ve zmíněném pořadu uvedl:
„… a je to lidovecký pan ministr zahraničí, který toleroval v Českém Centru ve Vídni výrobu těch známých triček… …mě nevadí když někdo bude běhat po Letné s nápisem ‚KSČM Game is over’ to je věc názoru, ale když na tom tričku je napsáno ‚Zabij si svého komunistu’, no tak mé právní vědomí mi napovídá, že toto už je návod k trestnému činu, a že takové věci by se neměli dít s vědomím představitelů státu a strany lidové.“
p. Moravec: „Na ta trička jste narážel, která se prodávala ve Vídni v Českém Centru?”
p. Dolejš: „Ano, narážím na to, že se prodávala v Českém Centru a narážím také na to, že žádný z reprezentantů, třeba strany lidové, se vůči tomu neohradil jako vůči věci, která je nepřípustná.”
Důrazně prohlašujeme, že v rámci projektu „Trikem proti komunismu“ se tričko s textem „Zabij si svého komunistu” NIKDY nevyrábělo ani neprodávalo a to ani v Českém Centru ve Vídni ani nikde jinde v České republice. Ve skutečnosti takový návrh na tričko vůbec neexistuje, a každý kdo chce se o tom může přesvedčit na webových stránkách projektu. Jde o účelovou lež pana Dolejše.foRUM bylo uzavřeno, nelze vkládat nové zprávy.


Tučňáci:
[eSchůzka]